SAMSUNG - надійний південнокорейський виробник

SAMSUNG - компанія-виробник побутової техніки зі світовим іменем. Слово "samsung" у перекладі з корейської означає "три зірки".

Компанія заснована в 1969 році спеціалізувалася на виготовленні цифрової побутової техніки, медіа-технологій, напівпровідників. Також компанія відома у світі якістю продукції, яку вона виготовляє та постійно вдосконалюється.

На початковому етапі бізнес домашньої електроніки швидко розвивався, і компанія почала експортувати продукцію. Спочатку компанія виготовляла телевізори, а після 1974 року компанія почала виробництво пральних машин та холодильників. А в 1977 році розпочато серійне виготовлення кольорових телевізорів, які також експортували закордон.

В середині 90-х компанія досягла успіху завдяки вірності ідеям створення продуктів світового класу, задоволенню потреб споживачів - і все це в рамках стратегії "якість перш за все". SAMSUNG постійно отримував визнання світового ринку у різних областях, продукція компанії лідирувала у світових рейтингах в своїх областях. Бути №1 означає також виконувати соціальні зобов'язання щодо суспільного благополуччя, охорони навколишнього середовища, культурних подій та спорту. З 1996 року компанія стала офіційним членом Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

З 1996 представництво SAMSUNG відкрито в Україні (Київ).
Пральна машина SAMSUNG з Турбо сушкою 9+6
Новинка

Пральна машина SAMSUNG з Турбо сушкою 9+6

Наявність:Є в наявності
9 800.00грн.
Пральна машина Samsung (7кг)
Немає

Пральна машина Samsung (7кг)

Наявність:В наличии
Пральна машина Samsung (7кг)
Немає

Пральна машина Samsung (7кг)

Наявність:В наличии
Пральна машина Samsung ShaumAktiv WF8AF5E (8kg)
Новинка Немає
Пральна машина Samsung SmartControl WF12F9E6P4W
Немає
Пральна машина Samsung WF806P4SAWQ (8kg)
Немає
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)